Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Pozytywy oświetlenia LED dla magazynów wysokiego magazynowania

Istnieje wiele opcji oświetlenia w pakamerach, lecz styl, który robi się coraz w wyższym stopniu modny jest LED typu High Bay.


Lampy LED są nie tylko rozpowszechnione w pakamerach, ale w każdym budynku lub miejscu posiadającym wysokie Sufity oraz wymagającym oświetlenia na wysokości wyższej niż 4,5 metra.


żółta sukienka wieczorowa
Napisał: Alexander Marie Guillemin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oprócz pakamer, sal gimnastycznych, doków załadunkowych i pozostałych fabryk są inne popularne powierzchnie dla tego typu oświetlenia. Co powoduje, iż ​​oświetlenie LED typu High Bay jest lepszym wyjściem aniżeli pozostałe oświetleniowe opcje, takie jak świetlówki? Przyjrzeliśmy się temu zagadnieniu bliżej.


budowa domu
Napisał: Fiona MacGinty-O’Neill
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wszystko się zaczyna od energetycznej efektywności – ​​oświetlenie LED dla pakamer wysokiego składowania w stosunku do drugich rodzajów oświetlenia to autentyczna zaleta. Co ważne, LED zużywa mniej energii niż drugie style oświetlenia (poznaj ofertę: lampy zuma line), a to nie jest osobliwością w przypadku obiektów, ażeby oszczędność na rachunkach za elektryczność w porównaniu do alternatywnych podejść oświetleniowych wynosiła nawet do 80%. Potencjalnie możliwa jest jeszcze większa oszczędność, jeżeli oświetlenie znajdzie się w połączeniu z tak zwanymi inteligentnymi czujnikami diod LED – takie rozwiązanie proponują polscy fabrykanci. Gospodarność jest jednak jedynie jedną z kluczowych zalet. Jest mnóstwo innych. Żarówki LED pracują do dziesięciu razy dłużej niż światła jarzeniowe. Gdy są włączone, nie emitują ciepła.


Nie jest to tylko zaletą bezpieczeństwa w stosunku do drugich typów świateł, lecz to, iż nie wytwarzają ciepła, również pozwala zaoszczędzić na kosztach chłodzenia. Finansowanie inwestycji LED możemy uzyskać w formie pożyczki albo leasingu w wysokości do miliona EURO.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:11:48
Tagi: Sufit, przemysł, światła