Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Szklane drzwi nie są już tak niespotykane jak kiedyś

Nie brakuje dzisiaj amatorów tego typu rozwiązań, które wydają się nader nowoczesne. Zainstalowanie sobie tego typu drzwi nie jest wydatkiem drobnym, jednak jeśli pragniemy posiadać okazale wyglądające drzwi, trzeb się z tym liczyć. Szklane drzwi posiadają zainstalowane zupełnie inne zawiasy.


drzwi szklane
Napisał: Firma WIŚNIOWSKI
Na podstawie: Firma WIŚNIOWSKI
Chodzi o specjalne zawiasy do szkła, które mają odrobinę inną charakterystykę, co tradycyjne zawiasy (https://www.glass24.pl/zawiasy-do-drzwi-szklanych-c-95_170_285.html), montowane w standardowych rozwiązaniach.
Szkło stało się wziętym surowcem, który odnajduje zastosowanie w fasadach jak i rozmaitych pomieszczeniach. Nie jest już tylko pięknym dodatkiem, który świadczy o pięknym wyglądzie. Coraz częściej także stanowi ono poważny element konstrukcji. Fasady mocowane punktowo nie są już materiałem, który rodzi zdziwienie. Tego rodzaju rozwiązań jest jest już bardzo dużo. Fasady, które zbudowane są z paneli ze szkła scalane są ze sobą przy pomocy wielu modułów stalowych.

Fasady mocowane punktowo posiadają szereg atutów, które nie są w pełni znane dużej grupie ludzi. Oferują one głównie szerszą swobodę, jeśli chodzi o konstruowanie ścian osłonowych, które w tym przypadku mogą być znacznie lżejsze aniżeli w standardowych konstrukcjach konstruowanych na innych założeniach. To nie tylko plusy z punktu widzenia konstrukcyjnego. Dostrzegane są też ich duże właściwości, gdy chodzi o wygląd. Fasady tego rodzaju stosowane są głównie jako dekoracyjne elewacje frontowe. Znajdziemy je między innymi w sieciach handlowych czy biurowcach. Wszędzie wyróżniają się znakomitym stylem, który jest obecnie w cenie. Ażeby fasady tego rodzaju wypełniały swe kluczowe założenia nie można zlecać ich amatorom.


Wydatek związany z zaangażowaniem profesjonalnej ekipy z pewnością będzie dobrą inwestycją, która niewątpliwie przyczyni się do tego, że nasza fasada będzie wyglądała tak, jak trzeba, i będzie pozbawiona wszelkiego rodzaju uchybień. Na rynku branżowym nie brak obecnie jednostek, które dysponują technologią do realizacji takiegoż zadania. Wystarczy dobrze poszukać na witrynach www kontaktu do prawdziwych specjalistów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:18:30
Tagi: projektowanie, wygląd, firmy, elewacje, drzwi, fasada, moduły, element, Szklane drzwi