Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Co jest konieczne, żeby można było wyprodukować meble albo drzwi na wymiar?

Meble, które chcemy umieścić w kuchni, często muszą być wykonane na konkretny przez klienta wymiar. W praktyce meble złożone są z części, jakie powinny do siebie pasować.


Z tego też powodu po dostaniu zlecenia firma, jaka ma wykonać zestaw tego typu mebli, przedstawia wszystkie detale, czyli wymiary, kolor oraz typ materiału.


prysznic
Napisał: BAGGI Design
Na podstawie: BAGGI Design


W przypadku płyt meblowych klienci posiadają do wyboru kilka dziesiątków różnorodnych kolorów. Sam odcień biały może występować w kilku odmianach, np. biel alpejska czy też porcelanowa. Oczywiście z takiego materiału można by tworzyć także odmienne produkty, dlatego też jeżeli interesuje Cię rozkrój płyt meblowych (znajdź informacje), gdyż chcesz zamówić określony typ drzwi wejściowych, to firma, która oferuje takie czynności jest do Twojej dyspozycji. Spółka gwarantuje terminowe wykonywanie zamówień oraz w wypadku potrzeby, również przewóz przygotowanego towaru. Ten z kolei zawsze jest wykonany z wysokiej jakości materiałów.
Obecnie tego typu rozkrój płyt meblowych można by także zamówić przez internet. Wystarczy jedynie w specjalnym formularzu dobrać typ płyty i obrzeży. Wymagane okaże się także określenie oczekiwanego odcienia oraz ilości zamawianych płyt. Oczywiście pożądany rozmiar tyczy się finalnego towaru, zatem płyty razem z obrzeżami.


W wypadku złożenia zlecenia przez internet, przed właściwą realizacją zamówienia ma miejsce telefoniczny kontakt ze stolarnią w celu ustalenia szczegółów zlecenia. Zlecenie będzie zrealizowane w trakcie kilku lub kilkunastu dni roboczych - zależnie od wielkości danego projektu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 11:56:42
Tagi: materiał, klienci, detale, materiałów