Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Którą szafę można by zakupić, aby była funkcjonalna oraz pasowała do każdego pokoju?

W każdym pokoju powinna znajdować się jakakolwiek szafa. Prawidłowo by było, gdyby była ona meblem praktycznym oraz pasowała do każdego pomieszczenia. Należy mieć przecież gdzie zawiesić ubrania.


Takim praktycznym meblem jest szafa Monako.
Jest to szafa - strona polecana w temacie - na ubrania, jaką można ustawić prawie w jakimkolwiek pomieszczeniu. Ma piękny odcień śliwkowy, jaki znakomicie sprawdzi się w białych pokojach, jakie są dobrze oświetlone, jak i w ciemniejszych wnętrzach, jakie rozjaśni i ociepli. W środku mebla są liczne półeczki i drążki na wieszaki. Z przodu drzwi szafa ma obszerne lustro, w którym można by przeglądnąć się po założeniu jakiegokolwiek ubrania. Styl mebla podkreślają srebrne uchwyty. (szafy wnękowe kraków) posiada przesuwane drzwi na aluminiowych szynach. Ulepsza to niezwykle roztwieranie oraz zamykanie.


obuwie
Napisał: Ingrid Kreuz
Na podstawie: http://www.flickr.com


szafa monako
Napisał: www.indeco.pl
Na podstawie: www.indeco.pl


Zakupując szafę w sklepie internetowym można by wybrać odcień spomiędzy takich jak śliwa, biały czy też dąb senoma. Można by też zlecić przewóz szafy do mieszkania. Na tego typu szafę wytwórca może udzielić dwuletniej gwarancji oraz załącza instrukcję samodzielnego montażu. Rozmiary mebla to szerokość 250 centymetrów, wysokość 215 cm, głębokość 61 centymetrów. Jest widoczne więc, że mebel jest duży oraz zmieści wiele ubrań. Ma wiele półek, na których można poukładać ściereczki czy firany. Cena mebla to około 1200 złotych.
Naturalnie w różnorodnych sklepach cena mogłaby się trochę różnić, ale nie są to jakieś wielkie różnice. Cena jest całkiem przystępna dla każdego. Sprawia to to, że za niewielką kwotę możemy zdobyć bardzo stylowy i funkcjonalny mebel.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:06:00
Tagi: meble, salon, ubrania, montaż, market