Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Pisuary posiadające kształt koła - a więc, jak bardzo kwota za jakąś konkretną rzecz ma możliwość zaskoczyć?

Toaleta jest tak naprawdę niezbędnym elementem dosłownie każdego domu czy mieszkania. W każdej, niezależnie jaka by nie była, znajdziemy pojedynczą podstawową rzecz - sedes. Jednak jeśli w mieszkaniu żyją sami faceci, coraz częściej istnieje możliwość w niej spotkać jeszcze pojedynczy element, który jeszcze do nie tak dawna spotkać można było głównie w toaletach publicznych.


Fototapety, salon
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie: http://art.widi.pl
Każdy kto widział publiczne toalety wie, iż damska i męska różni się jedynie jednym elementem - poza nieodłącznymi kabinami, w męskim odnajdziemy także tak zwane pisuary. Posiadają one przeróżne kształty, jednak nas dzisiaj interesuje pisuar koło, który wbrew pozorom potrafi strasznie zaskoczyć po po przyglądaniu się jego ofert w sieci. Pisuary o tym kształcie bywają dość specyficzne i mają bardzo różne sposoby spłukiwania, łącznie wraz z opcją całkowicie zautomatyzowaną. Zdawać by się mogło, iż tego typu sprzęt kosztuje niewiele, a przynajmniej mniej aniżeli standardowy sedes. Prawda jednak ma możliwość zaskoczyć, szczególnie jeśli spojrzymy na lepsze modele. Zazwyczaj bywa tak, iż im coś jest mocniej zaawansowane, ma znacznie więcej możliwości bywa droższe - spoglądając na to sedes winien bić na głowę pisuary, jednakże prawda bywa całkiem inna.


Minimalną ceną za pisuar o kształcie koła jest przynajmniej 100 złotych, w czasie kiedy najtańszy sedes wynosi nawet mniej - górna granica ceny pisuarów tego typu jednakże potrafi naprawdę zwalić z nóg, albowiem pojedyncza sztuka ma możliwość wynieść nawet ponad 1500 złotych, a wraz z dodatkami do niego nawet i do pięciuset złotych więcej. Zakupić je możemy bez problemu w sieci, w której odnajdziemy wszystkie dostępne obecnie modele.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 11:56:42
Tagi: mieszkania, Internet, sprzęt, toaleta