Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Co powinno być najbardziej ważne w chwili kupowania pierścionka dla swojej narzeczonej?

Czy wiesz, że klientami salonów jubilerskich są nie tylko panie, ale również nabywający im podarunki mężczyźni? Pragnąc wykonać pamiętny upominek dla swej narzeczonej, wielokrotnie zakupują w tamtym miejscu tego typu biżuterię jak kolczyki czy kolie.
Jednak największą renomą od mnóstwa lat cieszą się różnorodnego typu pierścionki. Mogą być one kupowane z okazji zaręczyn, ale mogą również zostać kupione z jakiejkolwiek odmiennej okazji, np. rocznicy ślubu czy też urodzin. Ważna jest nie tyle okazja co dobra intencja kupującego prezent wybranka, który chce jeszcze w taki właśnie sposób zrobić przyjemność wybrance swojego serca. Warto tu wspomnieć, że przeróżne pierścionki mogą być wykonane ze złota lub srebra i mogłyby posiadać różne kamienie. Te prawdziwe (np. brylanty) są oczywiście stosownie droższe, jednak nie na tyle, aby nawet stosunkowo mniej zamożny petent nie mógł sobie na tego typu produkt zezwolić.


Dziewczyna
Napisał: Lies Thru a Lens
Na podstawie: http://www.flickr.com


Warto jest też poszukać okazji, gdyż są w internecie sklepy, gdzie przeprowadzane są wyprzedaże pakietu produktów z likwidowanego właśnie sklepu jubilerskiego. Od tego typu kończącej swoją aktywność firmy, możemy nabyć np. złote pierścionki z tego typu kamieniem jak cyrkonia (www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne_Z-cyrkonia-475.html) w cenie ok. dziesięć złotych.
To naprawdę bardzo mało, biorąc pod uwagę, że te z prawdziwymi kamieniami mogą kosztować kilka dziesiątków razy więcej. Jednak przecież tu nie o typ kamienia chodzi, a o zamiary mężczyzny, który chce zrobić śliczny upominek dla swojej wybranki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:53:39
Tagi: prezent, koszt, kupić