Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Dewocjonalia, czyli dopełnienia w postaci przedmiotów religijnych, to nie tylko obrazki, modlitewniki czy pamiątka chrztu

Aktualnie wyrażenie swojej wiary przybiera różne formy. Klienci poszukują różnego typu dewocjonaliów, które będą zdolne dać im poczucie pełniejszej „łączności” z rzeczywistością większą od nich samych.


Autentycznie nowy  sklep Big Star
Napisał: Big Star
Na podstawie: Big Star


męskie łańcuszki
Napisał: abcslubu.pl
Na podstawie: abcslubu.pl


Rynek z dewocjonaliami wyjątkowo rozszerzył się w ciągu ostatnich lat. Dla sporej liczby klientów, dewocjonalia kojarzone są przeważnie z takiego rodzaju dodatkami jak męskie łańcuszki (zobacz bransoletki celebrytki), lub komunijne krzyżyki, jakie da się kupić w sklepiku przy parafii. Nic bardziej mylnego – w przestrzeni rynkowej prosperuje sporo sklepów oraz hurtowni, z których przeważająca część prowadzi sprzedaż online. Sfera przedmiotów religijnych idzie jak najbardziej z duchem czasu. W efekcie wierni mają znacznie łatwiejszy dostęp do potrzebnych produktów. Męskie łańcuszki to w sklepach sieciowych jedynie pojedyncza kategoria, gdzie w sklepie stacjonarnym tego sortu artykułów może być jedynie kilka modeli.


Kupując przedmioty religijne wierni analogicznie jak przy innych zakupach w dużej mierze sugerują się prezencją produktu, po za jego specyficzną wartością. Bardzo dobrym tego przykładem jest medalik szkaplerzny, jaki potrafi niekiedy być małym dziełem sztuki. Medalik szkaplerzny jak i wiele innych typów dewocjonaliów nie jest biżuterią, ale wyraźnym zaakcentowaniem świadomości duchowej danego człowieka. Nabywając konkretne dewocjonalia miejmy w pamięci, że są one czymś znacznie więcej niż estetycznym dodatkiem.
Czasem prostota jest w stanie wyrazić więcej niż zbędna ostentacja. Sprawdzając oferty licznych hurtowni sieciowych każdy konsument szybko znajdzie coś idealnego dla siebie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 12:02:05
Tagi: model, konsument, zakup, przedmioty