Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak mogłyby prezentować się nowoczesne meble młodzieżowe?

Czy wiesz, co mogłoby być wspaniałym podarunkiem dla Twego dorastającego dziecka? I to niezależnie od jego płci oraz konkretnej okazji. Tego typu upominkiem może być remont pokoju naszego dziecka połączony z zakupem nowych, atrakcyjnych wizualnie mebli.


Pomyśl sobie, że Twoja dorastająca córka chce mieć pokój w odcieniu różowym, z kolei wszystkie meble byłyby np. białe lub błękitne.
Jeśli pragniesz zrealizować taki pomysł, niezłym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z najnowszych mebli renomowanego producenta. Tego typu meble Play zostały utworzone właśnie dla młodzieży, z tego powodu można mieć pewność, że nasze dziecko będzie nimi naprawdę zachwycone. Można by zakupić pełny zestaw mebli młodzieżowych, zatem przykładowo łóżko, regały oraz bardziej znaczącą szafę na ubrania. Warto dodać, że kolorystyka wymienionych mebli nie musi być utrzymana w tym samym odcieniu. W pokoju dla córki znakomicie prezentują się innowacyjne meble w kolorze biało-różowym. Jednak to naturalnie nie wyłączna możliwość, kolory można by wybrać z całej gamy i dopasować do gustów naszej córeczki.


porady
Napisał: Aquaform
Na podstawie: Aquaform


Meble Play do pokoju chłopięcego z kolei powinny być trochę ciemniejsze, jednak nie znaczy to, że nie mogą posiadać także białych elementów. Wyobraźmy sobie przykładowo narożną szafę, której drzwiczki są brązowe, ale ścianki boczne już szare. Jeżeli obok będzie stała komoda utrzymana w zbliżonym stylu, to całość naprawdę będzie wyglądała zarazem bardzo elegancko, ale także nowocześnie.
Jeśli za wymienionymi meblami mury będzie zdobiła jakaś ciekawa fototapeta, to może sami będziemy chcieli zamieszkać w takim pokoju? I już nie będziemy zazdrościli swojemu dziecku wizerunku pokoiku, gdyż też będziemy mieć pomieszczenie podobne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:39:34
Tagi: barwy, szafki, pomysł