Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jakim sposobem dobrze wyekwipować toaletę?

toaleta to inwestycja na lata. Zastosowanie w niej sprzętów jak też armatury drugorzędnej jakości może narazić nas na poważne koszta połączone z potencjalną wymianą nieefektywnej baterii podtynkowej, lub chociażby zestawu odpływowego zabudowanej kabiny prysznicowej albo wanny.
Wybierając produkty do łazienki trzeba kierować się: wyglądem oraz ceną, technologią wykonania, potwierdzeniem, iż produkt jest zgodny z obowiązującymi normami, okresem gwarancji. Kupując produkty do umywalni powinniśmy zwracać wyjątkową uwagę na ich pochodzenie, czas gwarancji jak też sieć serwisową. W umywalni wiele elementów, dla przykładu płytki hiszpańskie - internetowa- rzuć okiem na płytki hiszpańskiezobaczysz na tej stroniehttp://www.euro-ceramika.pl/plytki-hiszpanskie-nowe-trendy-kolekcje/ - rustykalne, zamontowanych jest na stałe. Ich ewentualny demontaż może spowodować kucie kafelków czy pozostawienie widocznych dziur w ścianach. Powinniśmy unikać mało popularnych wytwórców, ponieważ możemy mieć kłopot z elementami zamiennymi. Częstokroć proponowane przez nich artykuły promocyjne są wytwarzane w krótkich partiach. Felerny zawias czy pęknięta szyba w kabinie prysznicowej mogą wymagać wtenczas wymiany całej kabiny i ponownego montażu. Toteż przed realizacją zakupu wskazane jest dowiedzieć się czy dany fabrykant posiada sieć serwisową w naszym kraju i czy oferuje dojazd do naszego mieszkania oraz dokonanie reperacji na miejscu.


Kamienica
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dwuletnia gwarancja to minimum którego powinniśmy poszukiwać jeżeli w grę wchodzi muszla podwieszana.
Pięcioletnia gwarancja na prysznicową kabinę zaświadcza już o wielkiej trwałości wyrobu, zaś piętnastoletnia gwarancja na wytrzymałość zabarwienia wannowego akrylu na pewno sprawi, że białość wanny nie zmieni się po dwóch latach w kremowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:53:34
Tagi: toalety, toaleta, zestaw, produkt