Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jeśli nastawiamy się na generalny remont łazienki, powinniśmy zacząć od wybrania właściwych płytek

Pewne wydaje się to, że przy remoncie łazienki naszą uwagę w dużej mierze zaprzątają elementy wykończeniowe, na przykład: lustro, lampy czy wanna.
kaloryfery
Napisał: Traimer Poster Collection (Plakatsammlung)
Na podstawie: http://www.flickr.com


Powinniśmy jednakże pamiętać, że najistotniejszą rzeczą - fundamentem całego przedsięwzięcia - są płytki podłogowe (szczegóły złap promocje na płytki podłogowezobaczysz na tym serwisiehttp://www.euro-ceramika.pl/plytki-podlogowe-warto-wiedziec/). To od ich odcienia i wielkości zależy to, jak po renowacji będzie wyglądać nasze domowe SPA. Wszystko zależy od prawidłowego doboru płytek do nowych mebli łazienkowych.


Łazienka w kolorze białym i czarnym
Napisał: Cermag
Na podstawie: http://www.cermag.com.pl


Decydując się na płytki do łazienki warto podumać nie tylko o kolorze, choć on dla kobiet wydaje się być najistotniejszy. Poza wzorem kluczowe są też inne parametry, o które zazwyczaj musi zatroszczyć się pan domu. Każdy specjalista powie nam, że kluczową kwestią jest to, aby płytki ceramiczne były przeciwpoślizgowe. Wydaje się, że nie ma potrzeby tego nikomu wyjaśniać. Nikt po prysznicu nie chciałby się wywrócić i wylądować w szpitalu ze złamaną nogą. Korzystniej jest zawczasu pomyśleć o tak istotnej rzeczy, aby potem czuć się w swojej łazience komfortowo. Płytki - super rex płytki - do łazienki muszą mieć także małą nasiąkliwość, gdyż jest to miejsce, gdzie nierzadko bywa wilgotno i parno. Jeżeli chcemy, żeby łazienkowe płytki ceramiczne długo prezentowały się jak nowe, należy nabyć takie najlepszej jakości, a z pewnością nie będziemy żałować swojej decyzji.
Pamiętajmy, że przy renowacji łazienki wybór odpowiednich płytek będzie tak samo ważny jak wybór prysznica czy akcesoriów łazienkowych. Płytki muszą być piękne, ale także zapewniać bezpieczeństwo użytkownikom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:53:35
Tagi: prysznic, prezent, mebli, elementy, Fachowiec