Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Które klimatyzatory byłyby najlepsze w lokalu, lecz również w Twoim mieszkaniu?

Niemało ludzi w letnie dni ucieka od niemałej temperatury. Łatwiej jest działać gdy ciepłota otoczenia nie jest zbytnio wysoka. Wtenczas lepiej można się skupić, nie jest się cały czas zmęczonym i nie boli nas głowa.


Na szczęście w dzisiejszych czasach są już na to metody. Przekonaj się jakie.


farby
Napisał: US CPSC
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeśli jesteś właścicielem spółki, kup sobie klimatyzatory. Te na ogół instalowane w pomieszczeniach biurowych to klimatyzatory ścienne. Charakteryzują się one niezwykle dużą wydajnością, niewielkimi wymiarami, wielokrotnie bardzo ciekawą stylistyką i bardzo w miarę niską ceną. Klimatyzatory te są montowane na murze w małej przestrzeni od sufitu. Takowe klimatyzatory obsługuje się za pośrednictwem bezprzewodowego pilota. Są one bardzo bezgłośne, efektywne, niezwykle różne pod względem stylistycznym i co istotne tanie. Takie klimatyzatory (https://aleklima.pl/klimatyzatory/klimatyzatory-toshiba) cechują się dużą popularnością pośród rodzimych przedsiębiorców jak i indywidualnych właścicieli budynków. Klimatyzatory trochę bardziej kosztowne mają zdolność dodatkowego ogrzania pomieszczeń w chłodniejsze dni.


Przepis na pokój dla malucha
Napisał: Franc Gardiner
Na podstawie: Franc Gardiner


Klimatyzatory funkcjonują na identycznej zasadzie jak zamrażarki. Klimatyzatory odbierają z pomieszczenia ciepło oraz ochłodzone oddają je z powrotem. Klimatyzatory mogą być mobilne lub instalowane na stałe. Wszystkie klimatyzatory potrafią ochładzać powietrze, a niektóre też nagrzewać je w chłodne dni. Wydawać by się mogło, iż klimatyzatory przenośne są wygodniejsze, bo można go ustawić tam, gdzie właśnie pragniemy ochłodzić powietrze, a następnie zanieść go w inne stanowisko. Jednak takie klimatyzatory posiadają też swoje wady.
Ich efektywność jest stosunkowo niewielka, zatem niezwykle często nie są w stanie ochłodzić pomieszczenia w zadowalający sposób. Istotną wadą jest także to, iż klimatyzatory mobilne są hałaśliwe. Należałoby więc przed kupieniem przetestować jaki dźwięk wydaje urządzenie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:31:28
Tagi: biuro, koszt, pomieszczenia, sposób, kupić