Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Mieszkamy w klimacie stosunkowo trudnym, ponieważ regularnie mamy lodowate zimy oraz gorące lata - te ostatnie dostrzegamy bardzo dotkliwie

Jeszcze 20 lat temu, kiedy nie widzieliśmy takich anomalii pogodowych na naszym globie, każdy szacunkowo mógł wiedzieć, czego trzeba oczekiwać o danej porze roku.


Teraz pogoda świruje i możemy na przykład zobaczyć mróz w tureckiej Kapadocji, gdzie przecież niemal stale bywa gorąco!


Ze względu na dziwne zmiany pogodowe, mamy w ostatnich latach tak upalne lata, że można tego wytrzymać. Tak jakbyśmy wszyscy byli w Afryce. Kłopot polega na tym, że spory odsetek Polaków najnormalniej w świecie nie przyzwyczaiła się do wysokich temperatur. Może to być groźne dla zdrowia i życia, szczególnie u osób starszych oraz najmłodszych. Wobec tego radzi się, żeby przed tym okresem nabyć klimatyzator pokojowy. Najlepsze są te przenośne, które dodatkowo skutecznie chłodzą powietrze, ale w momencie konieczności (przykładowo w październiku, gdy kaloryfery jeszcze nie działają, ale jest już dość chłodno) także są w stanie je ocieplić.
LED
Napisał: Lazienkaplus.pl
Na podstawie: Lazienkaplus.pl


Klimatyzator - https://aleklima.pl/artykuly/przeglad-klimatyzacji-naprawa-klimatyzatorow-warszawa-i-okolice - pokojowy powinien być głównie cichy, aby nie zawadzał nam w normalnych czynnościach czy spaniu. Istotnym czynnikiem będzie również niskie zużywanie energii, gdyż nie byłoby miło, jeśli używanie klimatyzacji drastycznie podwyższyłoby nasze opłaty za elektryczność.


Przed nabyciem należy również sprawdzić, jak wygląda sprawa z wymianą filtra - powinno być to dość proste, aby dbanie o klimatyzator było sprawne i przyjemne. Super dodatkiem jest również programator czasowy, żeby powietrze ochłodziło się nim wrócimy z biura.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:33:31
Tagi: kaloryfery, pracy, dodatek