Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Możliwości wyróżnienia swego pojazdu

Każdy samochód – choć różnorodności marek nie brakuje – jest zbliżony do innego, z tejże jednakowej kolekcji. Dlatego kierowca więc próbuje na różne sposoby wyróżnić swoje auto.


http://www.chromowane.com.pl/chlapacze,821.html
Napisał: Fedyk Public Relations
Na podstawie: Fedyk Public Relations
Naklejki z wieloma wzorami albo napisami czy również inna tablica rejestracyjna to jednak zbyt mało.


Małym, a jednocześnie bardzo wyróżniającym się dodatkiem będą nakładki na drzwi. Są one modne, a zarazem idealne w celu zwrócenia uwagi na na samochód na tle identycznych maszyn. Wspaniale uwidaczniają również sylwetkę samochodu, który zdobią. Listwy ochraniają również kolor oraz kształt, które mogą ulec usterce w trakcie nieprzyjemnego uderzenia o inne auta. Nakładki na drzwi (użyteczna strona) są też dostępne w wersji uniwersalnej, dzięki czemu dopasują się do każdej marki. Należy wspomnieć, iż można je zakupić w różnych barwach, jak również (sprawdź kliknij po szczegóły)… podświetlane nocą za pomocą światła LED. Nakładki są obecnie najbardziej znanym i lubianym przez kierowców dodatkiem do aut wszelkiego rodzaju. Produkowane z wysokiej jakości materiałów, pełnią swą rolę przez wiele lat. A co ważniejsze – eksponują samochód.


Praktycznym szczegółem są również - www.dywanywanda.pl/30-dywany-mango - chlapacze samochodowe, które skutecznie chronią boczną karoserię przed defektami związanymi na przykład z piaskiem i żwirem, niszczącymi lakier. W związku z różnymi niedogodnościami na drodze, dodatek ten nie pozwala na niemiłe rozpryski. Perfekcyjnie sprawdzają się także w okresie jesienno-zimowym, kiedy można natrafić na wzmożoną ilość błota i wody.


W połączeniu z ujemnymi temperaturami, w dolnej części nadwozia tworzą się ciężkie do usunięcia skały. Chlapacze są też – podobnie jak nakładki – elementem ozdobnym. Zakłada się je też w rajdach samochodowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:46:55
Tagi: czas, drzwi, Lakier, dodatek