Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Najpraktyczniejsze metody na aranżacje niedużego mieszkania

Masz marzenie by cudownie urządzić swoje maleńkie mieszkanie? Szukasz pomysłów jak zaaranżować kolejną, fajną przestrzeń, która będzie ciekawa i złączy sporo fajnych opcji. No i konkretnie powinno być być ładne, klimatyczne i pozytywne.

mieszkanie, meble,
Napisał: Jakob Montrasio
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wyposażenie małego mieszkania to kilka spraw. Jego rozmiar jest jednocześnie atutem jak i przekleństwem. Przestrzeń musimy wykonać bardzo mądrze, myśląc o tym, by np. narożnik w salonie stanowiła optymalną opcję tak samo w czasie długiego siedzenia, jak i w nocy, jak zaczynamy myśleć o tym, by zmieniło się w duże łoże do snu. Łączy się z tym ponadto ciekawe postawienie ławy, światła w pomieszczeniu i innych drobiazgów. Identycznie jest z kuchnią – często mikre mieszkaniowe łazienki nie mieszczą pralki, która przez to często ląduje w kuchni.
Wykończenie niewielkiego mieszkania musi mieć w sobie w klimatyczne dodatki. Jednak przez to, że nie mamy zbyt wiele miejsca, pomyślmy o czymś raczej większym. Niech takich akcentów będzie niewiele, ale powinny wtedy być dość duże – np. ozdobna komoda na ciuchy, dwie wzorzyste pufy.

dokaracje w mieszkaniu
Napisał: Dekoria
Na podstawie: Dekoria
A może jakieś lampiony papierowe zawiesimy na karniszu. Postawmy idealnie na jakiś pojedynczy mocny barwny akcent – dobrze będzie prezentować się coś totalnie skontrastowane z pozostałymi meblami i mieszkaniem.

Kiedy szukasz jakiegoś ciekawego pomysłu na możliwość zrobienia niewielkiego lokalu w sposób funkcjonalny i estetyczny. Fajowe koncepcje można znaleźć na stronie: urządzanie małego mieszkania cenne informacje - sama od czasu do czasu tam zaglądam i szukam pomysłów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:25:08
Tagi: pokoje, pomysły, pomieszczenia, koncepcje