Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Nowy Jork w twoim domu? Obecnie to możliwe dzięki aranżacji w klimacie nowojorskim!

Co odróżnia styl nowojorski od innych? Nowoczesność. Nic tutaj nie jest przypadkowe. Każde zestawienie ma jakiś sens, mimo że nie zawsze jesteśmy do niego przekonani.


Stół z nogami od fortepianu? TAK! Poduchy – każda z innym wzorem? Można? Można! Mile widziane są lampki, dużo lampek – bo co pokazuje miasto marzeń, jak nie olbrzymie skupisko reflektorów? Jedni by określili to, że to po troszę kiczowate. Mylicie się. Jest stylowo i przede wszystkim domowo. Pufy tu pasują – są totalnie wygodne i praktyczne, bo zawsze jest opcja coś w nich schować.


mieszkanie, sypialnia
Napisał: Mikhail Golub
Na podstawie: http://www.flickr.com
To nie są rzeczy tandetne – styl nowojorski wyróżniają piękne wzory, drewniane elementy oraz polerowany nikiel. Mieszkanie zaaranżowane, jak w Nowym Jorku przez długi czas zachowuje swój klimat, klasę i urok. Styl nowojorski to przede wszystkim wielka dbałość o drobiazgi. Nawet w niewielkim pomieszczeniu można pokusić się o podrasowanie mieszkania tak, aby nabrało charakteru nowojorskiej aranżacji. Dobrze wybrana kolorystyka musi być zróżnicowana. Nie dobierajmy zatem wzoru tapety tak samo jak barwy pozostałych rzeczy, bo będzie przytłaczająco! Znacząca jest również kompozycja. Jeśli znajdziemy się w salonie w stylu nowojorskim, na pierwszym planie powinna się ukazać właśnie ona.


Uporządkowana, przemyślana. Nie ma znaczenia, czy będzie to komoda nad którą będą fotografie w ramkach. Odmienne kąty tego pokoju nie muszą już być tak poskładane, ważne że posiadamy coś w centrum, który niezmiennie będzie przyciągał uwagę naszą i gości. Galeria zdjęć w stylu nowojorskim obejrzysz na tu: styl nowojorski galeria

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:52:11
Tagi: mieszkanie, salon, lampki, M3