Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Simas Frozen i Kerasan umywalka i cały świat pozazdrości ci łazienki

Jeśli twoim pragnieniem jest skonstruowanie łazienki jak ze snu, pomogą ci cenione marki. Możesz spokojnie opierać się na ich wiedzy oraz klasie. Dobrze skorzystaćz produktów tych firm podczas urządzania łazienek dla obiektów publicznego użytku przykładowo dla łazienek w pensjonacie czy w klubie.


Dobrze zaufać włoskiej marce Simas, która wiąże z sobą tradycję i sporą wiedzę odnoszącą się do ceramiki łazienkowej z innowacyjnymi ideami.


loft mieszkaniowy
Napisał: Eesti.pl
Na podstawie: http://www.flickr.com


Tak na przykład seria Simas Frozen oferuje praktyczne zestawy mocujące do mis wc i bidetów, deski do toalety, spłuczki oraz inne akcesoria. Można kupić także w ramach owej serii same miski oraz bidety. Warta uwagi jest na przykład klasyczna, biała misa podwieszana, która dzięki swej odporności posłuży tobie latami. Seria Simas Frozen oferuje również nowoczesne ceramiczne umywalki rozmaitego typu, kształtu oraz wielkości.
simas frozen
Napisał: Bodum
Na podstawie: Bodum


Jeżeli natomiast ciekawi cię wyłącznie umywalka Kerasan ma coś godnego twej uwagi. Zaufaj włoskiemu designowi. Firma Kerasan zbiera liczne nagrody za design a także innowacyjność. Umywalka (www.sklep.max-fliz.com.pl/produkty,2?seaProdId=393&seaAdv=1) Kerasan prezentuje się nadzwyczajnie, i do tego zachowuje swoją pełną funkcjonalność. Umywalki te są wytrzymałe zatem pełnią swą funkcję przez lata. Kerasan produkuje umywalki nablatowe i wolnostojące, zatem dobierzesz coś zgodnego ze swoimi potrzebami. Pamiętaj, aby umywalka Kerasan pasowała do pozostałych łazienkowych akcesoriów. Najłatwiej to osiągnąć przez wybór innych produktów firmy Kerasan. Z Kerasan bowiem zaprojektujesz ze smakiem całą łazienkę, że twoi przyjaciele będą zawistni.


Łazienka twoich marzeń, na miarę twego wrodzonego poczucia piękna, musi być niesamowita. Powierz łazienkę znanym markom, bo tylko one wiedzą co czynią.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:54:02
Tagi: projekt, blat, towar