Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W jaki sposób wybrać idealny nawilżacz powietrza, żeby długi czas oraz porządnie nam posłużył?

Zobaczyłaś niedawno niezwykle suchą cerę na swojej twarzy. Poza tym posiadasz kłopoty z oddychaniem oraz włosy zrobiły się niezwykle zmatowiałe. Szukasz przyczyny wystąpienia tego typu kłopotów.


A rozwiązanie mogłoby być niezwykle proste. Za bardzo suche otoczenie w pokoju, w którym jesteś. W jaki sposób temu zaradzić? Są metody, przekonaj się jakie.
drzwi wewnętrzne
Napisał: Andy Mudrak
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wysuszone powietrze w zimie jest niezwykle groźne, przeto należałoby kupić nawilżacz powietrza. Jak wybrać ten idealny? Wszelki nawilżacz powietrza działa z wodą. Jest nawilżacz powietrza, jaki posiada zamontowany czujnik wilgotności, co pozwala na samoistną jej regulację. Sam się uruchamia oraz wyłącza. Poziom wilgotności otoczenia można by regulować dzięki termostatowi, więc raz nastawiona wilgotność zostanie utrzymana. Nawilżacz powietrza parujący wykorzystuje naturalną zasadę parowania. Oprócz pojemnika na h2o posiada także wkład, który jest filtrem. Takowy nawilżacz powietrza zużywa niewiele prądu oraz jest dosyć hałaśliwy, chyba, że posiada włączony tzw. tryb nocny.


Homestaging
Napisał: Wicker Paradise
Na podstawie: http://www.flickr.com


Villa Mare
Na podstawie: villamare.com.pl


Mógłby być jeszcze nawilżacz powietrza ultradźwiękowy. Zainstalowane w środku pokoju urządzenia produkują ultradźwięki, które oddziałują na wodę oraz rozbijają jej cząsteczki. Nawilżacz powietrza takiego typu jest niezwykle wydajny i bardzo cichy. Ponadto taki nawilżacz powietrza wykorzystuje niewiele energii elektrycznej. Wymaga on jednak częstego czyszczenia i jeżeli ma on filtr, to również należałoby go często zamieniać.


Taki nawilżacz powietrza powinniśmy wykorzystywać wszakże mądrze, ponieważ zbyt duża wilgotność otoczenia wywołuje rozwój pleśni i grzybów, a to z kolei bardzo służy roztoczom, które odpowiadają za alergię.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:45:57
Tagi: sprzęt, zakup, wilgotność, rozwiązanie