Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Łazienki w budynkach publicznych też powinny zostać porządnie wyposażone, pomyślnie nie brakuje wartościowych elementów

Ludzie odwiedzający przestrzenie publiczne liczą dziś na w pełni dogodne warunki. Pomieszczenia łazienkowe nie stanowią tutaj wyjątku, one także muszą zostać bardzo starannie zaplanowane, żeby zagwarantować ludziom jak najlepsze warunki.
Każda przestrzeń sanitarna potrzebuje odpowiedniego wyposażenia

łazienka
Napisał: Lazienkaplus.pl
Na podstawie: Lazienkaplus.pl
W przestrzeniach łazienkowych – także tych ogólnodostępnych - muszą być zachowane odpowiednie standardy, aby odwiedzającym je było naprawdę wygodnie. Osoby, które odpowiadają za urządzenie podobnych punktów muszą pamiętać o odpowiednich elementach oraz sanitariatach. W toaletach publicznych niejednokrotnie znajdują się przestrzenie wc oraz kąciki, gdzie korzystający mają szansę umyć dłonie. W takich pomieszczeniach należy dbać o najdrobniejsze detale, jak choćby zbiorniki na mydło lub ręczniki, jak też suszarki do rąk.
łazienka
Napisał: Carl Mattone
Na podstawie: http://www.flickr.com
W przypadku ostatnich wspomnianych przedmiotów z powodzeniem wykorzystywane są metalowe suszarki do rąk, jak też elementy plastikowe i kieszeniowe - http://impeco.pl/kategoria/suszarki-metalowe Podczas aranżowania pomieszczenia należy dopasować taki wariant suszarki (zobacz ofertę), jaki będzie optymalny w tym określonym przypadku. W toaletach publicznych często są montowane także suszarki basenowe - sprawdź suszarki basenoweDobierz optymalne sprzęty do każdego pomieszczenia sanitarnego.
Osoby aranżujące przestrzenie sanitarne w budynkach publicznych dość często wybierają metalowe suszarki do rąk, bo takie przedmioty charakteryzują się znaczną trwałością oraz posłużą przez dłuższy okres. Należy przyznać również, że podobne elementy odznaczają się także wysoką estetyką i naprawdę ładnie wyglądają w nowocześnie zaprojektowanych łazienkach. Suszarki metalowe są wytwarzane w przeróżnych wariantach: spotyka się suszarki automatyczne, jak również takie, które należy załączyć przy użyciu guzika. Odznaczają się one też zróżnicowanymi wielkościami, przez co można dobrać model do każdej przestrzeni. Pomocne w podobnych pomieszczeniach suszarki basenowe też występują w wielu odsłonach, gdyż można nabyć suszarkę tylko do włosów, lub do calutkiego ciała. Podobne suszarki stają się przydatne w wypadku pomieszczeń łazienkowych, gdzie można wziąć prysznic.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:15:26
Tagi: prysznic, wnętrze, wygląd, Wyposażenie, pomieszczenie, przestrzeń, charakter