Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Barwne fototapety pomysłem na oryginalny wystrój każdego pomieszczenia

Jest mnóstwo rodzajów pomieszczeń. Istnieją wnętrza domów, biur i innych miejsc pracy. Każde z nich to nie tylko funkcje praktyczne, ale także konkretna atmosfera.
Sauna w salonie SPA
Napisał: Anna
Na podstawie: http://www.flickr.com


znaczenie ma tu na pewno estetyka ścian.


fototapeta motoryzacja
Napisał: Sport-shop.pl


Ostatnimi czasy bardzo uznane są fototapety- http://fixar.pl/fototapety/maki/. Można nawet rzec, że mają swój renesans. Duży ich dobór, łatwość użycia i utrzymania oraz nierzadko atrakcyjność cen sprawiają, że fototapety używane są w aranżacji wnętrz. Przy ich doborze powinno się zwracać uwagę na starannie dobrane, nieszkodliwe zdrowiu sposoby wykonania i rolę pomieszczenia, gdzie fototapeta ma być przyklejona. Jeżeli przygotowujemy np. pokój małej dziewczynki, przydadzą się fototapety maki, które wytworzą bajkowy klimat. Pośród kwiatów nadzwyczaj nadają się jako wzór ścian. Ich subtelność i czerwona barwa podniosą wartości estetyczne pomieszczenia i ułatwią dobór pozostałych części wystroju. Natomiast do pokoju wyznaczonym dla chłopca doskonale nada się fototapeta motoryzacja. Dzięki takiemu wzorowi nadamy pomieszczeniu intrygujący, dynamiczny, unikalny styl.


Opisane wzory, to jest fototapety maki oraz fototapeta motoryzacja są na tyle wszechstronne- znacznie więcej odnajdziesz na tej stronie, że mogą być zastosowane zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak jadalnia lub sypialnia, korzystnie wpływając na domowników, jak i w bardziej formalnych miejscach, np.
biurach, zakładach pracy, wyzwalając przychylne nastawienie interesantów i pracowników. Pamiętajmy o tym przy decyzji wystroju wnętrz.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:10:53
Tagi: pokój dzienny, firma, sypialni