Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Dokuczliwe zapachy w toaletach - da się je pokonać

Odświeżacze powietrza pomału stają się normą w łazienkach publicznych. Użytkowane są coraz częściej, a ich godziwa jakość gwarantuje nam przynoszący ulgę zapach na długo. Są wydajne w działaniu oraz wygodne w używaniu.


Toaleta, szkło lacobel
Napisał: Lacobel.eu
Na podstawie: http://lacobel.eu/
Niwelowanie dokuczliwego zapachu to jedna z najważniejszych spraw jeśli chodzi o wygodne korzystanie z toalet publicznych. Nie jest sympatyczne, jeśli wchodząc do takiego pomieszczenia odrzuca nas na wstępie, na nieszczęście przez cały czas przydarza się tak w niektórych miejscach. Ażeby udoskonalić standardy tychże pomieszczeń użytkuje się odświeżacze powietrza. istnieją różne typy odświeżaczy, jednym z nich są dozowniki zapachowe. Odznaczają się niebanalnym wyglądem oraz innowacyjną stylistyką. Występują także w wersjach perfumowanych, lecz te przynależą do droższych.

Późniejszy gatunek to elektroniczne odświeżacze, które zawierają zaprogramowany przedział czasu funkcjonowania. Regulujemy go w zależności od wymagań. da się je zaprogramować też tak, aby były stosowane tylko wówczas, gdy to na prawdę potrzebne, tym samym obniża się koszt eksploatacji tego typu urządzeń. Wkłady są zwykle wymienne, zatem nie potrzeba wymieniać całego sprzętu po ich zużytkowaniu.


toaleta
Napisał: John Hickey-Fry
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ceny zawierają się w przedziale od kilku (te najzwyklejsze) do kilkuset złotych. Najdroższe są właśnie te elektroniczne odświeżacze powietrza, które w prosty sposób zamontujemy czy to w biurze czy też w toalecie publicznej. Ze względu na dobry zasięg działania bez kłopotu poradzą sobie one z dojmującymi zapachami w toalecie i nie tylko, np. http://www.impeco.pl/. Jest to urządzenie niewielkie, więc nie powinno być w żadnym wypadku komplikacji z umieszczeniem go, jak i z montażem. W większości wypadków jeden wkład do tego typu urządzenia starczy na 30 do 90 dni.

Dokuczliwe zapachy w toaletach są dla ludzi o wychwytującym węchu ogromnie nieprzyjemne, czasem wręcz nie do przemożenia. Idealnym rozwiązaniem tego problemu są odświeżacze powietrza, które nie tylko zapewnią świeży zapach, lecz także komfort w użytkowaniu toalet publicznych dla mnóstwa ludzi. Nie jest to znaczny koszt, a jednak wielu ludziom sprawi przyjemność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 09:59:49
Tagi: dozownik, zapach, koszt