Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Efektywne, unikalne i tanie dopełnienia wykończeniowe do pokoju dziecka

Współcześnie urządzenie pokoju dziecka mimo rozległej liczby możliwości w dalszym ciągu jest problemem dla wielu progresywnie zorientowanych rodziców.


fototapeta
Napisał: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie: Stolbud Włoszczowa


Wnętrze z nutą orientu
Napisał: Benjamin Moore
Na podstawie: Benjamin Moore


Przestrzeń wykorzystywana przez dziecko musi się charakteryzować wyjątkowym połączeniem praktyczności i przytulności. Pokoje dzieci w aranżacji rządzą się zupełnie innymi prawami niż pomieszczenia dla dorosłych.


W przestrzeni rynkowej dostępnych jest sporo produktów, które są w stanie szybko dopełnić atmosferę dowolnego pokoju dziecięcego, większość z nich ma wymiar uniwersalny – eliminuje to konieczność szukania opcji dopasowanych do specyficznego wieku dziecka. Idealnym przykładem tego typu produktów są rolety dziecięce - http://fivaro.pl/fotorolety/do-pokoju-dziecka. Funkcjonują one jako błyskawiczne i niedrogie rozwiązanie wykończeniowe, które zwraca się jednakowo w krótko jak i długoterminowym wymiarze. Rolety dziecięce to rozbudowana kategoria produktowa – dzięki czemu rodzic jest zdolny znaleźć wariant, który możliwie w pełni będzie wpasowywał się w wymiar personalnych preferencji jego dziecka.
pojemniki
Napisał: FAKRO


Innym bardzo popularnym rozwiązaniem coraz powszechniej wybieranym przez rodziców są fotorolety. Stanowią one perfekcyjny zamiennik dla standardowych rolet, dzięki opcji ich swobodnej modernizacji. Fotorolety to rolety z nadrukowaną na powierzchni fotografią - www.fivaro.pl/fotorolety. W rezultacie opcje do pełniejszego wykorzystania pomieszczenia zajmowanej przez dziecko oraz nadania mu prawdziwie niepowtarzalnej atmosfery rosną – są one ograniczana wyłącznie przez liczbę zdjęć.


Rolety i fotorolety pod kątem ceny plasują się na poziomie do zaakceptowania przez każdego odbiorcę – nie uszczuplą one zbytnio po portfelu, ale na pewno przyniosą oczekiwany efekt „wow”.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 16:52:31
Tagi: dziecko, dania, pokoje, pomieszczenia, efekt