Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak urządzić lokum w oryginalnym stylu.

Własny dom to spełnienie pragnień wielu ludzi. Po trudnościach budowy oraz montażu różnego rodzaju instalacji zostaje już czas wykończenia i w końcu umeblowania naszego wymarzonego lokum. Najważniejsze jest oczywiście umeblowanie wnętrz budynku, by można było się do niego wprowadzić i miło zamieszkać. Nie zapomnijmy jednak również o tym, co jest na zewnątrz i kiedy już skończymy wykańczanie środka, zajmijmy się ogrodem i tarasem.

meble artystyczne
Napisał: Public domain: Use these pix for any purpose
Na podstawie: http://www.flickr.com
Meblowanie domu lub mieszkania to zadanie niełatwe (wszak na rynku mamy tak duży wybór mebli, że niekiedy trudno się zdecydować na te „jedne jedyne”), ale bardzo satysfakcjonujące. Przed zakupem mebli dobrze byłoby namyślić się, w jakim stylu chcemy utrzymać nasze wnętrza. Czy wolimy raczej styl klasyczny albo np. kolonialny, czy może preferujemy dom nowoczesny, z niespotykanymi, designerskimi meblami - zdecydowanie pomocna strona, warto zajrzeć.

Gdy wybierzemy to pierwsze rozwiązanie, to możemy zdecydować się na zakup na przykład antyków http://hurtowniarecznikow.pl mebli stylizowanych na antyki. Z kolei kiedy postawimy na styl nowoczesny, to także bez kłopotu odnajdziemy mnóstwo podobających się nam mebli i dodatków. Pamiętajmy, że o stylu danego domu świadczą duże meble, jak np. kanapa lub regał. Z tej przyczyny dobrze jest zainwestować w oryginalne, nowoczesne fotele lub sofę, na przykład w intensywnym kolorze lub - strona www - też o niebanalnym kształcie. Do tego możemy dobrać interesujące akcesoria w stylu ramek na zdjęcia lub obrazków do zawieszenia na ścianę, niewielkich rzeźb czy figurek albo też lampek o prostym kształcie i neutralnej barwie. Poza tym, aby utrzymać całość w tej samej nowoczesnej konwencji, możemy dokupić na przykład nowoczesny, ogromny telewizor, sprzęt hi-fi albo też zamontować zintegrowany system zarządzania domem, który pozwoli nam przy pomocy pilota zarządzać na przykład oknami, roletami lub też światłem.kanapa skórzana
Napisał: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy wyposażymy już wnętrze, pamiętajmy również o tym, co przed domem – o ogrodzie oraz tarasie. Miejsce, gdzie w lecie będziemy mieli możliwość wypocząć albo zrobić grilla też powinno być wyposażone nie jedynie w komfortowe i praktyczne, ale i ładne meble. Skończyły się już czasy, kiedy w ogrodzie królowały białe plastikowe „kawiarniane” stoliki z parasolami i niewygodne, nieskładane fotele. Teraz zarówno ogródek, jak i taras można umeblować w oryginalne, designerskie meble ogrodowe, które będą charakterem łączyły się z wnętrzem naszego lokum i będą nie tylko wygodne, ale i estetyczne - jak wkomponować do mieszkania nowoczesne fotele.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:19:40
Tagi: mieszkanie, stolik, montaż, sprzęt