Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Mieszkaj jak Tobie się widzi, czyli jak możesz zmienić swoją przestrzeń?

Wszelkiego rodzaju wydarzenia dotyczące eleganckich wystrojów pokojów przyciągają liczną publiczność. Wizjonerzy pokazują tam, że niejednokrotnie wystarczy pragnąć i można wykonać coś naprawdę efektownego. Niekiedy jednak, że to co w zamyśle wygląda świetnie w rzeczywistości jest niefunkcjonalne.

Aranżacja wnętrz
Napisał: Dekoria
Na podstawie: Dekoria
W takich okolicznościach pojawia się poczucie, że stracone zostały fundusze, a osiągnięty rezultat jest marny. Co zrobić, aby tego uniknąć? Najlepiej najpierw rozrysować sobie plan, utworzyć jego wizualizację na komputerze i dopiero wtedy zadecydować, czy wprowadzać go w życie, czy też pozostawić go w strefie fantazji. Świat pędzi naprzód i projekty wnętrz wyglądają naprawdę realistycznie.Mamy szansę praktycznie poobserwować każdy detal na komputerze lub z oddali zobaczyć pełny efekt. Istnieją programy, które odwzorowują wygląd poszczególnych materiałów. (http://lookfresh.pl/projektowanie) Mamy też dostęp do danych dotyczących właściwości danych substancji, które mogą zostać wykorzystane podczas tworzenia wyjątkowej przestrzeni. Projekty wnętrz (http://lookfresh.pl) mogą radować oko nawet, jeżeli nikt nie ma ochoty ich odwzorowywać w rzeczywistym mieszkaniu.

Niczym gra w Simsy lub - więcej treści na ten temat - zabawa w ubieranie, obserwacja odpowiednio przygotowanego projektu może przynosić radość sama w sobie. Uwielbiamy patrzeć na piękne rzeczy od dziecka, co potwierdzają różnego rodzaju ubieranki i inne gierki oparte na tworzeniu własnego image’u dla danych postaci. Lubimy sobie wyobrażać świat takim, jakim nigdy nie będzie, a w wirtualnej przestrzeni każdy detal dobrze do siebie pasuje.
Aranżacja łazienki
Napisał: Sanitec KOŁO
Na podstawie: Sanitec KOŁO
Jak stworzyć możliwy do urzeczywistnienia projekt wnętrz? Można się tego nauczyć na specjalnych kursach lub podczas studiowania architektury. Koniecznie jednak trzeba mieć pewną intuicję i umiejętność dopasowywania materiałów do skrystalizowanej przestrzeni.

Kluczowa jest świadomość kolorów, która pozwala zbudować nie tylko piękne wizualnie efekty, ale także wpłynąć na podświadomość przyszłego mieszkańca wnętrza w uspokajający lub pobudzający sposób, w zależności od przeznaczenia danej przestrzeni. Psychologia kolorów rzeczywiście ma znaczenie, wobec tego dobrze mieć ją na uwadze w czasie tworzenia czegokolwiek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:28:54
Tagi: komputer, psychologia, świat, Sims