Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W jakiej sytuacji kabina półokrągła będzie dobrym wyborem?

Dobór kabiny prysznicowej spełniającej potrzeby domowników, dopasowanej do łazienki i do tego elegancko wyglądającej nie jest wcale prosty. Stąd zanim kupimy konkretny model powinnyśmy zastanowić się nad wieloma kwestami, które ułatwią nam wybór idealnej kabiny.
kabiny półokrągłe
Napisał: FuturePR
Na podstawie: FuturePR


Tym razem omawiamy wariant, który fantastycznie odnajdzie się nawet w małej łazience, czyli kabiny półokrągłe.


Producenci sprzętu do łazienki wdrażają coraz więcej nowych rozwiązań, przyciągając klientów różnymi dodatkami i tym samym skłaniając do kupna konkretnego modelu Jednak nad takimi plusami, górę musi wziąć przede wszystkim praktyczność i możliwości aranżacyjne wnętrza, które wykańczamy albo remontujemy, aby w końcowym rozrachunku każdy z domowników mógł cieszyć się wygodną w łazience i przyjemnością korzystania z prysznica. Niekiedy może bowiem okazać się, że trzeba zrezygnować z wanny lub obszernego prysznica, a kabina półokrągła to właściwie jedyny słuszny wybór.


Czym cechują się kabiny półokrągłe? Owe rozwiązanie jest idealne przede wszystkich w przypadku małych łazienek. Instalacja kabiny w rogu bardzo ma wpływ na oszczędność przestrzeni. W dodatku, w sytuacji kabiny prysznicowej półokrągłej zazwyczaj drzwi otwiera się po osi kabiny, a nie na zewnątrz jak w innych kabinach. Oznacza to, iż kabiny prysznicowe półokrągłe zajmują minimum miejsca. Dlatego mimo, że największą popularnością cieszą się kabiny - https://www.sklep.max-fliz.com.pl/produkty/mozaiki,2,76543 - narożne, to pamiętajmy, że do wyboru mamy również modele półokrągłe w rozmaitych wariantach. Możemy postawić na przykład na model z hydromasażem. A głęboki brodzik będzie dodatkowym atutem dla rodzin, bo możemy w nim nawet umyć malucha. Takie brodziki często idą w parze z siedziskiem, które może służyć jako półka na niezbędne kosmetyki. Kabiny półokrągłe znaleźć można w ofercie firmy Radaway. Kabiny Radaway to ogrom rozwiązań projektowych oraz możliwości aranżacyjnych.
Doskonałej jakości kabiny Radaway pasują jednocześnie do klasycznych łazienek, jak też nowoczesnych, a nawet ekskluzywnych przestrzeni. Chromowane profile i solidne rolki gwarantują wiele lat bezproblemowego użytkowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:29:15
Tagi: dom, remont, firmy