Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak zgodnie z trendami i w nowoczesnym stylu wyposażyć wnętrze?

Każdy z nas pragnie stylowo mieszkać i móc pochwalić się doskonale urządzonym mieszkaniem lub domem. Niestety wypracowanie takiego rezultatu wymaga dużych umiejętności oraz sporych środków finansowych na nabycie potrzebnych elementów. Jakimi zasadami powinniśmy się kierować, by nie zrobić błędu i móc cieszyć się ciekawym wnętrzem?

damnet
Napisał: TNS Sofres
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bezsprzecznie najlepiej zacząć od dokładnego planowania. Jeżeli mamy wyobraźnię przestrzenną i artystyczne zdolności, zadanie mamy znacząco ułatwione. Trochę inaczej wygląda sytuacja, kiedy nie mamy takich umiejętności. Winniśmy się w takiego rodzaju sytuacji zastanowić nad wynikiem, który zamierzamy wypracować.

Kolejnym krokiem może być przeglądnięcie zdjęć prezentujących wnętrza, które szczególnie się nam podobają. Przez to zorientujemy się, które kolory doskonale ze sobą grają i jakie elementy winny się odszukać w naszym wnętrzu. Dzięki tego typu inspiracjom będzie nam zdecydowanie łatwiej projektować własne wnętrze. Dobrze zaaranżowane wnętrze to nie tylko dobrze dobrane meble kontraktowe oraz od projektantów, ale też precyzyjnie dobrane akcesoria.

Wybierając dodatki trzeba między innymi zatroszczyć się o to, aby były one spójne i pasujące do wnętrza. Zaciekawić mogą nas przykładowo designerskie dywany, właściwie dobrane firany jak i story, porcelana, obrazy oraz inne elementy dekoracyjne- http://www.damnet.pl/produkty/wszystkie/dywany.dywan, podłoga, wnętrze
Napisał: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tutaj także dobrze jest korzystać ze wsparcia Internetu, gdzie odszukać można nie tylko inspirujące fotografie wnętrz, ale też wiele ciekawych sklepów internetowych, jakie posiadają bogaty wybór ciekawych dekoracji. Jeżeli w ten sposób postanowimy poszukiwać dekoracji do naszego domu, nie tylko będziemy w stanie liczyć na dużo bogatszy wybór, ale również na istotnie atrakcyjniejsze ceny. Dzięki oszczędnościom będziemy w stanie nabyć dużo więcej lub postawić na jakieś kosztowniejsze przedmioty i nie przekroczyć przez to ustalonego budżetu. Warto wobec tego o takim postępowaniu pomyśleć w czasie remontu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:06:31
Tagi: dom, Wnętrza, mieszkanie