Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Najlepsze płytki ścienne

Płytki ceramiczne doskonale nadają się do większości miejsc w czterech kątach. Najtrafniej oczywiście sprawdzają się w łazience. Odznaczają się wielką niewrażliwością na wilgoć i uszkodzenia, zatem stają się najlepszą podłogą w łazience. Zamawiając płytki ceramiczne musisz patrzeć na parę ważnych parametrów.
Przede wszystkim, płytki odznaczają się różną klasą produkcji. Im lepsza klasa, tym większa gwarancja, że każda płytka z paczki okaże się wyprodukowana identycznie. Po drugie, tego typu artykuły otrzymują różne stopnie niewrażliwości na ścieranie. Określone płytki można przeznaczyć np. tylko do poruszania się po nich w miękkim obuwiu, inne będą niewzruszone na nawet nogi w martensach. Po trzecie, płytki mają odmienną nasiąkliwość. Im więcej H2O wchłaniają, tym większa szansa, że podczas raptownych zmian klimatycznych płytki pękną. Po czwarte, przed wyborem sprawdź, czy płytki nie okażą się zbytnio śliskie – złamana noga to nic przyjemnego, a najczęściej wypadki zdarzają się właśnie łazience

aranżacja łazienki
Napisał: Sanitec KOŁO
Na podstawie: http://echopr.pl/PRASA/seria_quattro_marki_kolo.jpg
Wszystko to należy mieć na uwadze przed wyborem płytek ceramicznych. Przypatrzmy się teraz najlepszym producentom płytek na rynku krajowym. Warta rekomendacji jest Porcelanosa, słynna firma z Hiszpanii, wytwarzająca znakomite i wytrzymałe artykuły łazienkowe. Więcej propozycji: http://bridom.pl/kotly-i-wyposazenie-kotlowni/pompy-obiegowe-c-o.

Pośród rodzimych producentów trzeba wyróżnić przedsiębiorstwo z Kopanin - Ceramika Gres. Fabryka ta ma na koncie sporo prestiżowych laurów, takich jak „Złoty Produkt” czy „Złota Kielnia”, co gwarantuje, że produkty są warte polecenia. Płytki ceramiczne firmy Ceramika Gres wyróżniają się wielką odpornością na uszkodzenia i zmiany ciepłoty. Te fantastyczne rezultaty wytwórca zawdzięcza prowadzeniu własnego zakładu naukowego, opracowującego najlepsze techniki wytwórcze. Sprawdź więcej: grzejniki łazienkowe.Stegu to producent płytek ceniony na całym świecie. Mówi o tym obecność produktów tej marki w większości wielkich sieci sprzedaży. Firma może pochwalić się wieloma elegancko wyłożonymi wnętrzami, między innymi na promie pasażerskim i w najlepszych hotelach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:12:03
Tagi: płytki, gres, firma, łazience, producentom