Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Zjawiskowe wypelnienie przestrzeni pokoju z mozliwością personalizacji

Aktualnie modernizacja mieszkania to nie wyłącznie wymiana starych sprzętów na nowe oraz odświeżenie panującej atmosfery. Lokum to bezpośrednie przedłużenie indywidualnej osobowości człowieka.


biżuteria
Napisał: Hans Kreul
Na podstawie: http://www.flickr.com


Coraz popularniejszym rozwiązaniem obieranym przez nowocześnie żyjących klientów są fototapety 3d na ścianę. Dają one znacznie większe pole do manewru w remoncie mieszkań. W porównaniu do zwykłych farb lub tapet fototapety 3d na ścianę to całe multum wzorów, barw oraz styli fototapety 3D ścienne. Największą ich zaletą jest możliwość swobodnej personalizacji. Oznacza to, że jeśli kupujący nie odszuka wariantu, który wpasowywałby się w spektrum jego indywidualnych potrzeb zawsze ma opcję stworzenia własnego indywidualnego projektu. Własna fotogtafia, maksyma, motto, panorama to jedynie niektóre z wielu opcji, które oferują sklepy na rynku.


Okna
Napisał: Martin Pulaski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Fototapety szczególnie się spopularyzowały w ciągu ostatnich lat – stając się nowym standardem wykończeniowym. Powszechne nie oznacza banalne zobacz ofertę. Fototapety do salonu są tego perfekcyjnym przykładem. Ich niewielka cena pozwala na zakupienie więcej niż pojedynczego modelu co w rezultacie umożliwia zmienianie wystroju o wiele cześciej chociażby w przypływie inspiracji. Fototapety do salonu to skuteczne narzędzie dla uzyskania zjawiskowych efektów „wow”, które potrafią na długo zapaść w pamięć. Zamontowanie fototapety to proces, który zajmuje jedynie kilka chwil.
Zainwestowanie w tego sortu opcje aranżacyjne pozwala bardzo zaoszczędzić na czasie, wydatkach oraz nerwach wiążących się z standardowymi wyjściami jak zwykłe tapety albo farby.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-12 16:17:58
Tagi: dom, mieszkania, remont