Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Ciekawy sposób na zaaranżowanie domu z otwartą kuchnią

Osoby, które pragną zaaranżować w interesujący sposób swe lokum, zazwyczaj mają ogólny projekt kolorów, które mają tam być, ale nie posiadają zmysłu artystycznego.


Wtedy dobrym rozwiązaniem mogłoby być zatrudnienie specjalisty, który takie aranżacje robi profesjonalnie.


Powinien on posiadać sporą wiedzę w zakresie dostępnych technologii, a także być obeznanym w wielu branżach nauki, m.in. architektury czy psychologii. Profesjonalny architekt wnętrz (polecamy architekt wnętrz Szczecin) powinien również mieć wysoko rozwinięte wyczucie kolorów czy kształtu. Wtedy już na bazie kilku fundamentalnych informacji odnoszących się do metrażu mieszkania czy też oczekiwanych w nim kolorów, będzie w stanie pokazać początkową, lecz na pewno bardzo ciekawą stylistycznie aranżację pomieszczenia. Tego typu projektant odpowiada również za ustawienie wszystkich źródeł oświetlenia. Posiada ono przecież duży wpływ na jakość naszego życia we własnym mieszkaniu. Dobrze oświetlone pomieszczenie wygląda cieplej.


obraz
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przygotowując projekt jego aranżacji, tego typu projektant wnętrz stara się oddzielić w nim poszczególne strefy. Jeżeli dla przykładu w mieszkaniu istnieje kuchnia otwarta oraz jest ona połączona z salonem, to interesującym pomysłem jest postawienie jakiejś sofy tylną stroną do kuchni. Już to będzie delikatnie odznaczać poszczególne pomieszczenia.


Jednak profesjonalny architekt wnętrz może projektować nie tylko mieszkania prywatne, ale także agencje czy hale wystawowe tak, żeby przedstawiana w nich oferta była jak najlepiej widzialna dla odwiedzających. Wówczas każdy z nich z uwagą będzie mógł zapoznać się z propozycją oraz może stanie się interesantem danej firmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-21 09:44:21
Tagi: wnętrz, pomieszczenia, sposób