Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak dobrać właściwą oraz wysokojakościową koszulę?

Raz na jakiś czas należałoby wykonać inwentaryzację swojej szafy i rzeczy, których nie zakładaliśmy już od długiego czasu, włożyć do szczególnego pojemnika PCK. Jeśli będą jeszcze w odpowiednim stanie, z pewnością ktokolwiek się z nich ucieszy.


szaliki
Napisał: Tyler Bolken
Na podstawie: http://www.flickr.com
My natomiast poza zadowoleniem, będziemy mieć w szafie więcej miejsca, które będziemy mogli uzupełnić nowymi koszulami zakupionymi w najlepszym sklepie.


Wcześniej powinniśmy jednak określić swój charakter, ulubione Kolory czy pożądany krój. Czy poszukujemy koszuli na jakiekolwiek wyjątkowe okazje, czy też do zakładania jej na co dzień. Ważny jest również nasz budżet na takie zakupy, gdyż od niego są zależne surowce, które posłużyły do produkcji koszul. Te z tworzyw sztucznych, przykładowo poliestru, niestety nie oferują najwyższej klasy, jednak rewanżują się swą niską ceną. Niezależnie od funduszy, jeśli chcesz nabyć dobre koszule sklep, jaki je oferuje, z pewnością ma także wersje najwyższej jakości. One, dzięki zastosowaniu w nich najlepszych jakościowo materiałów, na pewno będą nam dłużej służyć. Jeśli idzie o krój, który mogłaby mieć koszula, to można by napotkać się z tego typu nazwami jak slim fit czy też relaxed. Przeznaczone są one dla osób o różnych sylwetkach, przykładowo koszula typu Slim fit jest bardzo obcisła i najwłaściwiej może wyglądać na szczuplejszych osobach.


Niezależnie od tego, w szafie dowolnego porządnego mężczyzny, powinny znajdować się przynajmniej 3 koszule, z których każda została stworzona na różnorodnego typu okazje. Pierwszą z nich powinna być stworzona z gładkiego surowca koszula elegancka. Powinna być ona bladoniebieska lub jasnoróżowa. W męskiej szafie musi też odnaleźć się miejsce na koszule na co dzień, które określane są jako koszule casualowe.


Mogłyby być one prążkowane czy w kratę. Trzecim rodzajem koszul, które muszą być w męskiej szafie są koszule sezonowe, jakie wykonane są zazwyczaj z flaneli. Jest to niezwykle komfortowy w używaniu surowiec.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-21 09:44:22
Tagi: Kolor, rzeczy, okazje, materiały, rodzaj