Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W jaki sposób jeszcze można by było umilić sobie wieczór?

Śliczny zapach zawsze mógłby poprawić każdemu humor. Zazwyczaj płynie on z kuchni, jednak nie jest to naturalnie wyłączne rozwiązanie. Niezwykle miłe jest także pogrążyć się w lekturze jakiejś ciekawej książki, gdy zasiadamy wygodnie na swoim fotelu, a na stojącym obok stoliku stoi przedmiot, który wypełnia swoim aromatem cały pokój.
Nie jest to jednak żaden zapach zamknięty w sprayu, ale śliczny zapach unoszący się z wosku świecy, który przesiąknięty jest zapachem chociażby jabłkowego placka. Do wyboru jest znacznie więcej zapachów, których nazwy są bardzo sugestywne: dziecięce życzenie czy skrzydła anioła. Jeśli chciałbyś udekorować swój dom zapachem świecy, Yankee Candle duży słoik będzie doskonałym rozwiązaniem. Trzeba jednak pamiętać, że przed zapaleniem knota trzeba przyciąć go do wysokości około 0,5 centymetra. Wtedy płomień będzie jeszcze mocniejszy, a aromat bardziej dostrzegalny. Duży słoik jest wskazany nie tylko z powodu dłuższego działania, lecz również w przypadku lokali o otwartej zabudowie lub po prostu o większej powierzchni.


Wózek widłowy w hali magazynowej
Napisał: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Na podstawie: http://www.flickr.com


świece Yankee Candle są tak wyjątkowe, gdyż obecny w nich wosk ma niezwykłą oraz naturalną kompozycję zapachową. Naturalnie, jeśli chcemy, żeby zapach był wyraźniejszy, dobrym pomysłem jest wybranie kompozycji zapachowej, która jest stworzona na bazie aromatów, które wyróżniają się taką właściwością.
Warto jest kupić parę różnorodnych aromatów, ponieważ jeżeli używamy przez długo tylko jednej wersji, nasz nos po prostu się do takiego aromatu przyzwyczaja. Opinie, które można poczytać w internecie na wątek świecy są bardzo korzystne. Wszyscy są zachwyceni jej zapachem i polecają sobie taki zapach wzajemnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-22 08:39:11
Tagi: dom, czas, świece, moc, lokal