Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jaką baterię wybrać do pomieszczeń tradycyjnych, a jaką do nowoczesnych?

Tego typu baterie mogłyby być najlepszą dekoracją każdej łazienki. Są niezwykle innowacyjne oraz najlepsze do wykorzystania w toaletach na stacjach benzynowych czy też w innych podmiotach użytku publicznego.
Meble z kolekcji Decorattex
Napisał: OPUS-M Sp. z o.o.
Na podstawie: OPUS-M Sp. z o.o.


Można je również wykorzystywać w mieszkaniach.


Mamy tu na myśli taki produkt jak bateria umywalkowa Invena to spółka, która wytwarza przeróżne wersje. Model TWEED SMART jest awangardową, bezdotykową baterią, która jest sterowana na podczerwień. Bateria ta nie żąda instalacji elektrycznej, ponieważ działa na baterie. W komplecie są także zawarte takie akumulatorki. Ma ona regulację temperatury wody, a używanie jej w mieszkaniu pozwala na dużą oszczędność w zużyciu wody. Bateria MERIDA EXE to złączenie typowego kształtu oraz innowacyjnego oprzyrządowania. Z uwagi na to, że bateria jest bezusterkowa, posiada aż dziesięcioletni okres gwarancji. Wyróżnia ją perlator, jaki zezwala oszczędzić zużycie wody nawet o połowę. Posiada ona 2-stopniowy mieszacz, jaki ma bardzo wielkie znaczenie w litrach zużywanej wody. Dla czteroosobowej rodziny to nawet 150 złotych oszczędności w ciągu roku oraz niezwykle olbrzymie wSPArcie naturalnego środowiska.


Kolekcji FEME wysoka wylewka nadaje niecodziennego charakteru. Jest to idealne rozwiązanie do łazienek nowoczesnych. Jest bardzo wysoka, idealnie nadaje się do umywalek nadblatowych. Seria DAKOS w odcieniu białym jest doskonałą propozycją do łazienek funkcjonalnych w stylu nowoczesnym. Kolor biały baterii łączony jest z idealną czystością oraz harmonią i jest wyjątkowo dobrze odbierany w łazienkach. Kolekcja ESLA jest znakomicie zaprojektowana dla osób, które szczególnie cenią sobie uniwersalne kształty. Bateria ta jest do kupienia w niezwykle ciekawej cenie oraz można ją szybko zamontować w mieszkaniu.
Można by to zrobić dzięki systemowi szybkiego montowania. Ta kolekcja spodoba się osobom, które doceniają tradycję. Gustowne kurki nadają kranowi niecodziennego charakteru. Będzie sprawdzać się ona dobrze w pomieszczeniach klasycznych w stylu RETRO.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-27 08:56:21
Tagi: projekt, SPA, RETRO, firma, kształt