Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jakie żyrandole będą idealne do wytwornych pomieszczeń, a jakie dla ludzi potrzebujących dużej funkcjonalności?

Przy aranżowaniu m.in. salonu musimy pamiętać o oświetleniu, które byłoby tam zainstalowane. Powinno ono naturalnie pasować do ogólnego wyglądu danego pomieszczenia. Należałoby także zwracać uwagę na rozmieszczenie poszczególnych opraw, z tego powodu, że ma to znaczny wpływ na ostateczny efekt.
kredyt
Napisał: ShashiBellamkonda
Na podstawie: http://www.flickr.com


żyrandole


Lampy mogą mieć możliwość regulacji mocy światła, co może być niezwykle przydatne podczas aranżacji chociażby salonu, czyli najbardziej reprezentacyjnego miejsca w każdym mieszkaniu. Jednym z elementów, które nadają jemu swojego charakteru są żyrandole. Jeżeli będą one odpowiednio dobrane, będzie to już część sukcesu. Istnieją wersje klasyczne czy w większym stopniu nowoczesne. Jeżeli poszukujemy czegoś odmiennego, są też żyrandole idealne jako uzupełnienie salonu urządzonego w stylu retro lub designerskim. Dostępna w sprzedaży oferta jest bardzo szeroka. Należałoby pamiętać, że te klasyczne powinny nadawać się do dowolnego pokoju, gdyż łączą w sobie dużą funkcjonalność z dzisiejszą prostotą. Zamiast przytłoczyć wnętrze, byłby on wyłącznie jego ozdobą. Jeżeli jednak interesuje nas gustowność czy przepych, powinniśmy zdecydować się na żyrandol w stylu retro. To doskonały wybór zwłaszcza do bardzo ekskluzywnych pomieszczeń. Posiadają one niezwykłe zdobienia, świece czy też nawet kamienie. Całość składa się na to, że są one bardzo wyjątkową propozycją. Zwłaszcza do stosunkowo wysokich pomieszczeń.


Zwolennicy prostoty i funkcjonalności na pewno wybiorą żyrandole utrzymane w fasonie nowoczesnym. Mają one czasem niezwykły wygląd, z tego też powodu to interesująca oferta dla sympatyków sztuki nowoczesnej. Ich istotnym zadaniem jest jak najlepsze oświetlenie pomieszczenia.
Takie lampy mogą być ładne, jednak najistotniejsza w ich przypadku jest znaczna funkcjonalność. Wielbicieli sztuki mogą także zainteresować żyrandole artystyczne. Posiadają one zazwyczaj niezwykłe kształty oraz są bardzo wyjątkowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-27 08:56:19
Tagi: dom, Wnętrza, światła