Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W jakich sytuacjach trzeba decydować się na koszulę na spinki?

Chcąc kupić dobrze dopasowaną koszulę, trzeba zwracać uwagę nie jedynie na jej kolor, lecz także krój czy też materiał, który był użyty do jej wyprodukowania. Musimy również pamiętać, jakiego rodzaju ma być jej przeznaczenie, ponieważ w inny sposób wyglądają koszule na co dzień, a inaczej koszule eleganckie.


Niezwykle istotne jest także to, żeby dobrze wybrać jej rozmiar.


budując dom
Napisał: David Amsler
Na podstawie: http://www.flickr.com
prezent
Napisał: Shelby Asistio
Na podstawie: http://www.flickr.com


A koszula ma je 2: kołnierza i samej koszuli. Aby dobrze wybrać wymiar kołnierza, powinien on tak być przyległy do szyi, żeby można było swobodnie włożyć pomiędzy szyję a koszulę swój palec. Jeżeli z kolei bierzemy pod uwagę rękaw, może on być zapinany na guzik albo na spinkę. Taka koszula na spinki jest niezwykle elegancka. Na rynku najpopularniejsza jest w opcji podwójnej, zatem tego typu, w jakiej jest dodatkowa wywijana warstwa materiału. Jeśli koszula ma tego typu rodzaj mankietu, to określa się go jako francuski. Nieco bardziej formalny jest jednak mankiet pojedynczy. Nada się ona jednak głównie do fraka. Jest ona niemalże niedostępna w ofertach większej części sklepów. Można by ją kupić wyłącznie zamawiając koszulę uszytą na miarę.


Należy mieć na uwadze, że koszula na spinki używana jest jedynie na odpowiednie okoliczności. Powinna być zakładana na te okazje, które są dla nas najbardziej istotne. Taka część ubioru udowodni, że wiemy w jakiej sytuacji i w jaki sposób powinniśmy wyglądać. Jest to w najwyższym stopniu elegancki model, dlatego też w żadnym razie nie powinien być wybierany za często. Powinna być ubierana na wszystkie rodzinne święta, przykładowo chrzciny lub komunię dziecka, ślub czy rodzinne jubileusze.


Można by jednak również ją zakładać na bardziej smutne okazje, tego typu jak pogrzeb. Poza tym to doskonały wybór w takiej sytuacji, gdy mają miejsce jakieś ważne wydarzenia w naszym zawodowym życiu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-27 08:56:20
Tagi: dziecka, uroczystości, sklep, sprzedaż