Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Ty także mogłabyś mieć własny magiczny oraz fascynujący słoik

Niektóre osoby twierdza, że na świecie istnieją zaLEDwie dwa kultowe słoiki. Ten z miodem, noszony przez popularnego misia i taki, który posiada zniewalające swym zapachem świece Yankee Candle.


płytki
Na podstawie: pixabay.com


Mogą cieszyć się one bowiem stale rosnącym uznaniem oraz najwyższą jakością wykonania.
Najbardziej zagorzali fani niemal codziennie zachwycają się niepowtarzalną intensywną esencją dobywającą się z przepięknie pachnącego wosku. Zapachów, jakie mogłyby roztaczać tego typu świece jest niezwykle wiele, ale na początek przygody ze świecami Yankee Candle warto poszukać tych, jakie już znamy i uwielbiamy. Później, kiedy już zdobędziemy pewność co do najwyższej jakości tego produktu, pozostaje jedynie wypróbowywać i wypróbowywać coraz to inne wersje tych produktów. Jeżeli chcesz WCzuć się w magiczny świat Yankee Candle mały słoik byłby niezłym rozwiązaniem, żeby zrobić ku temu pierwszy krok. Paleta aromatów jest bardzo bogata, zatem z pewnością znajdziesz kompozycję, którą pokochasz. Oczywiście musisz mieć na uwadze, że słoik musi stać daleko od źródeł ciepła czy też przeciągów.


Należy również pamiętać, że wosk może się topić już w temperaturze 30 st. Celsjusza, więc słoik nie może też być zostawiony tam, w którym jest dostęp do niepożądanych w takiej sytuacji promieni słonecznych. Mogłoby to mieć negatywny wpływ na trwałość tego produktu. Ponadto istotne jest podcinanie knota przed jego podpaleniem.


Dzięki temu zabiegowi, świeca będzie się palić równym i majestatycznym płomieniem. I to bez żadnego kopcenia. Produkty te, w zależności od typu użytej kompozycji zapachowej, mogłyby cechować się różnym stopniem intensywności zapachu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-04-19 09:38:36
Tagi: LED, Produkty, WC, stal, charakter